van het betrokken wegvak op schaal van 1 500 in tweevoud, waarop de juiste plaats van alle gemaakte wer- ken en de diepteligging van de buis met inbegrip van afsluiters, luchtkranen, zijleidingen of verbindingen duide- lijk zijn aangegeven. Deze teekening zal de goedkeuring van Burgemeester en Wethouders moeten verkrijgen. 5. Alle schade welke door de uitvoering van de werk- zaamheden of door welke omstandigheid ook als gevolg van de aanwezigheid der buisleiding of van haar gebruik aan de eigendommen der gemeente Heemstede of van derden mocht ontstaan, wordt onverwijld door en voor rekening van den concessionaris hersteld ten genoegen van Burgemeester en Wethouders van Heemstede en des- verlangd telkens binnen een door hen te stellen termijn. 6. De werken worden uitgevoerd en onderhouden in over- leg met, volgens aanwijzing en ten genoegen van Burge- meester en Wethouders van Heemstede, Van het voornemen tot den aanvang der werkzaamhe- den wordt ten minste 3 en ten hoogste 14 dagen vooraf schriftelijk en vrachtvrij kennis gegeven aan Burgemeester en Wethouders van Heemstede. Eenmaal aangevangen, worden de werkzaamheden met den meesten spoed voortgezet. 7. De concessionaris is verantwoordelijk voor de vergoe- ding van alle schade, welke tengevolge van den aanleg, de aanwezigheid of het gebruik van de buisleiding of van eenig gebrek daaraan, van welken aard ook en door wel- ke oorzaak ook, mocht ontstaan. Burgemeester en Wethou- ders van Heemstede hebben het recht om bij het ontstaan van eenig ongeval op kosten van den concessionaris alle die maatregelen te nemen of werken uit te voeren, welke zij noodig of gewenscht achten. 8. De gemeente Heemstede is niet aansprakelijk voor de schade, welke aan de krachtens deze vergunning bestaan- de werken wordt toegebracht, door het uitvoeren van werk- zaamheden aan of in den Heerenweg, of door welke oor- zaak ook.

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 12