9 Wanneer te eeniger tijd Burgemeester en Wethouders- van Heemstede, met het oog op de belangen van gemeen- te-werken, of van daaraan uit te voeren herstelhngen en vernieuwingen, opruiming, verleggmg of wijzigmg van e krachtens deze vergunning bestaande werken noodig moch- ten oordeelen, is de concessionaris of zijn zijne rechtver- krijgenden verplicht de daartoe strekkende voorschnften van dat college, binnen den daarbij te stellen termnn, op te vol- gen. 10. De vanwege de gemeente Heemstede gemaakte kos- ten bedoeld in de 7de voorwaarde, worden betaald ten kantore van den ontvanger dier gemeente, binnen dr.e we- ken na de dagteekening van de daartoe ontvangen aan schrijving van Burgemeester en Wethouders van Heemste- de. 11. Tot erkenning van de rechten van de gemeente Heem- stede op den Heerenweg, waarin de krachtens deze ver- gunning te maken werken worden daargesteld, betaalt de concessionaris jaarlijks vôôr 1 Februari ten kantore van den gemeente-ontvanger van Heemstede een bedrag \an één gulden (f 1--)- Voor de eerste maal geschiedt die betahng voor d aanvang der werkzaamheden. 12 Wordt deze vergunning opgezegd, dan is de concessi- onaris of zijn zijne rechtverkrijgenden verplicht, op de eerste aanschrijving van Burgemeester en Wethouders van Heem- stede en binnen den daarbij te stellen termim, to de opru.- ming van de krachtens deze vergunmng gemaakte werken over te gaan en alles in den vorigen toestand ten genoe- een van Burgemeester en Wethouders van Heemstedete- rug te brengen, zonder aanspraak op schadeloosstelhng te kunnen doen gelden. Bij nalatigheid geschiedt de opruimmg en herstelhng op zijne oî hunne kosten van gemeentewege, waartoe în de eerste plaats de afkomende materialen worden te gelde gemaakt.

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 13