VERORDENING op de benoemlng en indienststelling van het personeel bij de Gemeente-Gasfabriek en 'Waterleiding. Art. 1. Het personeel wordt onderscheiden in I. Vaste Werklieden. II. Voorloopig aangestelde werklieden. III. Losse werklieden. IV. Kantoorbedienden. ART. 2. Een vast werkman, een voorloopig aangestelde werkman en de kantoorbedienden worden aangesteld en ontslagen door Burgemeester en Wethouders, op aanbeveling opge- maakt door of op voordracht van de betrokken Raadscom- missie van bijstand, in overleg met den Directeur der Gasfabriek en Waterleiding. De benoeming vervalt, indien door den benoemde, binnen veertien dagen na de benoeming, niet het bewijs is over- legd van een der gemeente-artsen, dat hij, bij een genees- kundig onderzoek, lichamelijk geschikt is bevonden, voor de op te dragen werkzaamheden. De schorsing van een vast werkman, van een voorloopig aangestelden werkman en van de kantoorbedienden geschiedt, zoo de zaak geen uitstel lijdt, door den Directeur, die daarvan onmiddellijk kennis geeft aan den Voorzitter der betrokken Commissie van bijstand. Schorsing door den Directeur gaat den tijd van acht dagen niet te boven. Schorsing door Burgemeester en Wethouders gaat den tijd van drie maanden niet tc boven. Voorloopig aangestelde werklieden zijn werklieden, aan wie het vooruitzicht is geopend later als vast werkman te worden aangesteld. ART. 3. De aanstelling van een los werkman geschiedt door den Directeur der Gasfabriek en Waterleiding, die van de aanstel- ling telkens onmiddellijk kennis geeft aan den Voorzitter der betrokken Commissie van bijstand. Losse werklieden zijn werklieden, die voor tijdelijken dienst zijn aangenomen. Het ontslag van een los werkman geschiedt door den Directeur.

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 1