Art. 4. De ambtenaren mogen geene boeken, registers, papieren of andere documenten, tot het gemeente-archief behoorende, afgeven, ter leen verstrekken of tot eigen gebruik mede nemen, dan met voorkennis van den Secretaris en onder gehoudenheid van aanteekening in een daartoe bestemd Register. Zij zijn persoonlijk aansprakelijk voor de stukken, die door hun toedoen mochten verloren gaan. Art. 5. 1. De ambtenaren ter Secretarie hebben hunne woon- plaats binnen de gemeente. 2. In bijzondere gevallen kunnen Burgemeester en Wet- houders op schriftelijk verzoek tijdelijk verlof verleenen om buiten de gemeente te wonen. Art. 6. AHe bons tot het doen van bestellingen moeten door den Secretaris, of bij diens afwezigheid door den Commies- chef ter Secretarie, worden ondcrteekend. Art. 7. 1. De dagelijksche werkzaamheden worden door den Secretaris geregeld. 2. De ambtenaren zijn den Secretaris binnen den kring van zijn ambt in alles behulpzaam, zij verrichten de werk- zaamheden, welke hij hun daartoe opdraagt en zijn ver- antwoordelijk voor de behoorlijke uitvoering en voor de waarheid en deugdelijkheid van alle stukken, die ter Se- eretarie door hen worden opgemaakt of overgeschreven. 3 Zij zijn verplicht tot stipte geheimhouding van alles wat de Secretarie betreft en zullen van niemand iets mo- gen vorderen, dan hetgeen volgens de wetten of verorde- ningen verschuldigd is. Art. 8. 'ndien zij aan eenige Commissie, hetzij als secretaris of voor het verrichten van schrijfwerk, hetzij tot eenig ander doel' worden toegevoegd, zullen zij deze bijstaan, zooals hun zal worden opgedragen.

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 6