i L I Art. 9. 1. Zij mogen zich zonder verlof van den Secretaris niet van de secretarie verwijderen gedurende den tijd, dat zij verplicht zijn daar tegenwoordig te zijn. 2. Zoolang de Gemeenteraad of het College van Bur- gemeester en Wethouders vergadert is het aan de daartoe door den Secretaris aangewezen ambtenaren verboden zon- der zijn verlof de secretarie te veilaten. 8. Voor eene afwezigheid van langer dan een dag be- hoeven zij bovendien de vergunning van den Burgemeester en voor Ianger dan acht dagen van Burgemeester en Wet- houders. 4. Van ongesteldheid wordt terstond kennis gegeven aan den Secretaris. Art. 10. 1. De Commies-chef is verantwoordelijk voor de goede orde ter secretarie. 2. De ambtenaar met de expeditie belast, draagt zorg voor de geregelde verzending. 3. Wanneer de ambtenaren ten Raadhuize iets onbehoor- lijks of ongeregelds ontdekken, geven zij daarvan kennis aan den Secretaris. 4. Wanneer een ambtenaar reden tot klachten geeft, doet de Secretaris daarvan mededeeling aan Burgemeester en Wethouders. Art. 11. 1. Van de beslissing van den Secretaris omtrent geschil- len over de toepassing dezer instructie kunnen de ambte- naren in beroep komen bij Burgemeester en Wethouders. 2. Van de uitspraak van Burgemeester en Wethouders omtrent geschillen over de toepassing dezer instructie kun- nen de Secretaris en de ambtenaren in beroep komen bij den Raad. Art. 12. Deze instructie treedt op 1 Januari 1909 in werking. Gedaan ter openbare vergadering van den Raad van den 17 December 1908. De Secretaris, De Voorzitter, î\WnL -i

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 7