7 September 1909. —3— 6o. dat Burgemeester en Wethouders het recht heb- ben ten allen tijde, zoowel tijdens den bouw als later den toestand der woningen geregeld op te ne- men of te doen opnemen en zoo noodig onderhoud en herstelling te gelasten 7o dat het Bestuur verplicht is alle daarvoor vatbare goederen voor behoorlijke waarde naar het oordeel van Burgemeester en Wethouders tegen brandscha- de te verzekeren bij eene of meer door hei goed te keuren in Nederland gevestigde verzekerings- maatschappijen en dat in geval van brand de ge- meente desverlangd voorrang op de uit te betalen assurantiepenningen heeft, hetgeen op de polis moet worden aangeteekend 8o dat het Bestuur verplicht is Burgemeester en Wethouders alle gevraagde inlichtingen betreffende de Vereeniging te verschaffen, en hen, zoo dikwijls zij dat noodig oordeelen, toe te laten inzage, afschriften of uittreksels te nemen van de boe- ken betreffende de financieele administratie der Vereeniging 9o. dat zonder toestemming van Burgemeester en Wet- houders de woningen voor niet langer dan drie ach- tereenvolgende jaren mogen verhuurd worden; lOo. dat bestek en voorwaarden der te stichten woninr gen aan de goedkeuring van Burgemeester en Wet- houders zijn onderworpen; 11 o. dat in het vervolg geen v«et /goed mag worden aangekocht zonder goedkeuring van Burgemeester en Wethouders; 12o. dat bij vervreemding of bezwaring van on- roerende goederen der Vereeniging zonder toestem- A

Raadsnotulen Heemstede | 1909 | | pagina 3