9 Februari 1910. 3 ming met de gemeente Haarlem, in verbinding wordt gebracht met de 125 m.m. ieiding der Haarlemsche Waterleiding, die verder alle straten in het bouwblok tusschen de Leidsche Vaart en den Heerenweg voor- ziet. Een 125 m.m. wijde zinker, welke nabij Schouwtjes- brug door de Leidsche Vaart moet worden geiegd, brengt onder hetzelfde voorbehoud dit buizen- com- plex in verbinding met de 80 m.m. wijde leiding aan de Westzijde van de Leidsche Vaart, en de 125 m.m. wijde leiding in de Pijlslaan, thans behoorende aan de Haarlemsche Waterieiding. In de verdere straten van het bouwblok bewesten de Leidsche Vaart wor- den 80 m.m. buizen gelega. De zijspruit van uit de 200 m.m. hoofdbuis naar N.O. Heemstedeis wijd 125 m.m. en gaat met een zin- ker door de Kraainestervaart, langs de Middenlaan tot aan de Vijverlaan. In de Beelslaan en Jacob van Lenneplaan komen 80 m.m. wijde leidingen welke rondloopen. In de Spaarnelaan komt eveneens eene 80 m.m. wijde leiding welke zich voortzet door de Linnaeus'aan tot de Oosterhoutlaan, en s'uit daaraan op de leiding in de Oosterhoutlaan eveneens 80 m.m. wijd, welke van af de Hildebrandlaan daarin wordt gelegd en zich voortzet door de Vijverlaan tot de Linnaeuslaan, ter- wijl ze wordt verbonden aan de 125 m. m. wijde lei- ding in de Middenlaan ln den Heerenweg komt een 100 m.m. leiding van af de Van Verlenlaan tot aan de verbinding met de 200 m.m. leiding met de Emauslaan. Door de leidingen in de Kerklaan en Koediefslaan wordt deze leiding in den Heerenweg telkens in ver- binding gebracht met de Noordelijke hoofdbuis in den Binnenweg. Die in de Kerklaan, waarin twee zinkers, is 150m.m. wijd van den Binnenweg tot den Bleekers- vaartweg en verder 125 m.m. van daar tot den idee- renweg. Die in de Koediefslaan is 150 m.m. wijd, even- als de leiding in den Bleekersvaartweg.

Raadsnotulen Heemstede | 1910 | | pagina 7