Overname van wegen op Bosch en Vaart. Jl Maart 1910. De Raad der Gemeente Heemstede: Gelet op zijne besluiten van 28 Januari 1909 en 3 Juni 1909, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten bij besluiten respectievelijk van 17 Februari 1909, No. 45 en 16 Juni 1909, No. 40, betreffende de overname van wegen op het bouwplan „Bosch en Vaart" Tevens gelet op het Raadsbesluit van 1 September 1908 houdende goedkeuring tot den aanieg van stra- ten op het bouwplan „Bosch en Vaart" en op het Raadsbesluit van 8 October 1908, waarbij is verklaard, dat in het Raadsbesluit van 1 September 1908 voor „üitenboschstraat" moet worden gelezen „Vredenhof- straat Overwegende, dat de Directeur der Maatschappij tot Expioitatie van Onroerende Goederen „Bosch en Vaart gevestigd te s Gravenhage aan Burgemeester en Wethouders den wensch heeft te kennen gegeven, dat van de straten aangelegd krachtens Raadsbesluit van 1 September 1908, zullen worden overgenomen een gedeelte der Eindenhoutstraat, de Vredenhofstraat, en een gedeelte der Oranjekade Overwegende dat volgens rapporten van den ge- meente-architect genoemde straat en twee gedeelten straat zijn voltooid wat betreft de rioleering en de bestrating van den rijweg met inbegrip van denhardstee- nen trottoirband, doch dat de aanvulling met zand over de volle breedte van de trottoirs en de bestrating van de trotfoirs nog niet is geschied Overwegende, dat volgens voorwaarde 4 van ge- noemd Raadsbesluit van 1 September 1908 de bestra- ting der trottoirs mag worden uitgesteld, totdat Bur- gemeester en Wethouders deze voorschrijven Overwegende, dat de Directeur van voornoemde Maatschappij heeft medegedeeld, dat die Maatschappij de trottoirbestrating wenscht te maken naar gelang de bebouwing dit vordert en bereid is, aan de ge^ meente voldoenden waarborg te geven voor de goe- de uitvoering van de trottoir-ophooging en bestrating in den vorm van zichtwissels op de firma Heldring en Pierson te 's Gravenhage Overwegende, dat het eveneens in het belang der gemeente is, dat de verdere ophooging en de bestra- ting der trottoirs zal geschieden naar gelang van de behoefte wegens voortgang der bebouwing;

Raadsnotulen Heemstede | 1910 | | pagina 3