J/ Maart 1910. BESLUIT Met wijziging van het Raadsbesluit van 28 Januari 1909, Burgemeester en Wethouders te machtigen om van de Maatschapij tot Exploitatie van Onroerende Goederen „Bosch en Vaart" gevestigd te 's Gravenha- ge van de bij Raadsbesluit van 1 September 1908 ge- concessioneerde straten over te nemen in den thans bestaanden toestand dat gedeelte der Eindenhoutstraat hetwelk gelegen is ten westen van het gedeelte Ein- denhoutstraat kadastraal bekend Sectie B. No. 2726 en loopt tot aan de Vredenhofstraat, de Vredenhofstraat en dat gedeelte der Oranjekade, hetwelk gelegen is ten Noordoosten van de in rechte Iijn in westelijke richting verlengde zuidgrens van de Vredenhofstraat tot aan het reeds overgenomen gedeelte der Oranje- kade, en zulks onder de overige bepalingen van meer- genoemd raadsbesluit van 28 Januari 1909 en tevens met bijvoeging van de volgende speciale voorwaarde, dat door genoemde Maatschappij in handen van Bur- gemeester en Wethouders van Heemstede en ten hun- nen name zullen gesteld worden zichtwissels, geac- cepteerd door de bankiersfirma Heldring en Pierson te s Gravenhage, tot een gezamenlijk bedrag van twee duizend achthonderd gulden, welke wissels door Burgemeester en Wethouders kunnen te geide ge- maakt worden, zonder dat eenige in gebreke stelling noodig is, wanneer het hun blijkt, dat de overgedra- gen trottoirs niet naar hun genoegen in goeden staat binnen de door hen gestelde termijnen worden afge- werkt en opgeleverd, zullende Burgemeester en Wet- houders het recht hebben uit de opbrengst der wissels eerst alle kosten te betalen vallende op de goede, volledige afwerking van het gebrekkige, en daarna het overschot aan concessionarissen teruggeven. Deze wissels zullen verder geleidelijk ter beoor- deeling van Burgemeester en Wethouders aan de Maatschappij worden teruggegeven, wanneer het aan Burgemeester en Wethouders gebleken is, dat de Maatschappij aan al hare verplichtingen heeft voldaan voor bepaalde gedeelten der trottoirs. Gedaan ter Openbare Vergadering van denMaart 1910. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1910 | | pagina 4