3. het Oostelijk gedeelte van genoemden berm te bestemmen tot verbreeding van het westelijk voetpad van den Heerenweg; 4. het meergenoemd westelijk gedeelte van ge- noemden berm groot zevenhonderd en zestig centi- aren onderhands te verhuren aan den heer P. M. J. Eldering voornoemd tegen drie en een halven cent per centiare en per jaar volgens nader door Burge- meester en Wethouders met hem te sluiten huurcon- tract op den grondslag van de volgende bepalingen en voorwaarden: a. de verhuring zal ingaan op 1 Mei 1910 en ein- digen op 30 Juni 1911, ze wordt echter telkens voor een jaar, loopende van 1 Juli tot 30 Juni daaraanvol- gende, verlengd, indien niet een der partijen haar minstens vier. maanden voor het einde van den loo- penden huurtermijn schriftelijk heeft opgezegd b. de uitzetting van het te verhuren gedeelte zal voor gezamenlijke rekening van den huurder en van de gemeente door een landmeter geschieden; c. door den huurder zal voor eigen rekening op de oostelijke grens van het gehuurde binnen drie maanden na de sluiting van het huurcontract een hek worden geplaatst van gaspijpen met vlechtdraad zon- der prikkels en dit hek zal zoolang de huur voort- duurt steeds ten genoegen van Burgemeester en Wethouders in behoorlijken staat moeten worden on- derhouden; d. de sloot waarvan het midden de grens vormt van het perceel Sectie B. No. 1139 en van het aan den huurder in eigendom toebehoorende perceel Sec- tie B. No. 456 zal door den huurder voor diens re- kening gedempt worden, binnen drie maanden na het sluiten van het huurcontract doch niet dan nadat te voren voor gezamenlijke rekening op de grens van genoemde perceelen op door Burgemeester en Wet- houders aan te wijzen plaatsen steenen palen zijn ge- plaatst, welke de huurder steeds daar geplaatst zal moeten laten; e. het meergenoemd oostelijk gedeelte van ge- noemden berm zal door den huurder voor diens re- kening binnen drie maanden na het sluiten van het huurcontract moeten worden afgegraven tot gelijke hoogte als het bestaande naastgelegen voetpad. de kosten vallende op dit huurcontract zijn voor rekening van den huurder. Gedaan ter openbare vergadering van den 31 Maart 1910. De Voprzitter, De Secretajis,

Raadsnotulen Heemstede | 1910 | | pagina 8