28 Juni 1910. 11 Boven- en benedenwoningen van eenzelfde pand kunnen aan dezelfde dienstleiding worden aangesloten^ mits de eigenaar van het perceel zich aansprakelijk stelt voor de abonnementen der beide woningen. In zulk geval kan echter het contract met een de- zer woningen niet worden opgezegd. Art. 15. Indien een verbruiker zijn contract opzegt en de dienstbuizen bij den aanleg niet heeft betaald over- eenkomstig Tarief C. moet de eigenaar aan de Ge- meente-Duinwaterleiding vergoeden de geheele kos- ten van aanleg, indien de opzegging binnen 5 jaar na den aanleg van de dienstleiding plaats heeft en de halve kosten van den aanleg indien de opzegging na 5 jaren na dien aanleg plaats heeft. De Gemeente-Duinwaterleiding heeft, wanneer die betaling binnen 6 maanden na de opzegging van het contract niet heeft plaats gehad en de verbruiker de huur niet is blijven door befalen het recht de dienst- buizen uit het bedoelde percee! weg te nemen, on- verminderd de hierboven bedoelde verpiichting tot be- taling. Indien de Gemeente-Duinwaterleiding van de be- voegdheid tot het wegnemen der dienstleiding geen gebruik maakt, zal ingeva! een nieuw contract wordt aangegaan, voor het weder openen der mainkraan twee gulden en vijftig cent verschuldigd zijn door den volgenden verbruiker; dit bedrag zal evenwel niet ver- schuldigd zijn, indien de waterlevering niet is ge- staakt. Deze betalingen moeten worden gedaan in dn eer- ste zes maanden na sluiting der leiding.

Raadsnotulen Heemstede | 1910 | | pagina 11