1 Februarï l9ll. Hervormde Gemeente te Heemstede, daartoe gemach- tigd door een besluit van het Coliege van Notabelen, zich bereid verklaard heeft den toren met klokken en uurwerk en hetgeen verder als deel van het kerkge- bouw der Nederduitsch Hervormde Gemeente geacht kan worden het eigendom te zijn der gemeente Heem- stede van die gemeente te koopen voor een som van één gulden en tegen betaling der kosten op de over- dracht vallende; Overwegende, dat deze koopsom wel is waar ge- ring is, doch de overdracht aan de gemeente Heem- stede kosten zal uitsparen en aan de Kerkvoogdij voornoemd kosten zal geven, terwijl ten slotte deze Kerkvoogdij feitelijk weer in het bezit wordt gesteld van iets, wat haar indertijd zonder betaling is ontno- men Gelet op het zooeven genomen besluit, waarbij is verklaard, dat genoemde toren met klokken en uur- werk met ingang van 1 Juli aanstaande niet meer ter openbare dienst bestemd zal zijr. Gelet op de artt. 137 en 194 der Gemeentewet; HEEFT BESLOTEN Burgemeester en Wethouders te machtigen, behou- dens goedkeuring door het College van Gedeputeer- de Staten. dezer provincie, aan de Nederduitsch Her- vormde Gemeente te Heemstedc te verkoopen den toren van het Kerkgebouw dier Nederduitsch Hervorm- de Gemeente met de klokken en het uurwerk en het- geen verder als deel van dat Kerkgebouw geacht kan worden het eigendom te zijn van de Gemeente Heem- stede en zulks voor een koopprijs van één gulden en tegen betaling der kosten op de overdracht vallende. Gedaan ter openbare vergadering van den Februari 1911. De Voorzitter. De Secretaris, 0

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 12