INSTRUCTIE voor den Secretaris der Yrijwillige Brandweer te Heemstede. Februari 1911. Artikel 1. De Secretaris der vrijwillige brandweer wordt be- noemd, geschorst en ontslagen door Burgemeester en Wethouders. Art. 2. Hij is den opperbrandmeester in alles, wat de hem opgedragen administratie aangaat, behulpzaam. Hij bewaart de bij den opperbrandmeester ingeko- men stukken en houdt afschrift van de uitgegane brie- ven, welk afschrift hij mede bewaart. Art. 3. Hij houdt nauwkeurig bij een register van het korps der vrijwillige brandweer, en geeft aan den opperbrand- mec-ster, aan den assistent opperbrandmeester, aan de brandmeesters, aan de assistent-brandmeesters, en aan de wekkers - wat de brandmeesters en assistent-brand- meesters aangaat, alleen betreffende de spuit, waar- van zij chef of plaatsvervangend- chef zijn en wat de wekkers aangaat alleen betreffende de spuit, waar- voor zij wekkers zijn - onmiddellijk kennis van alle benoemingen, die door Burgemeester en Wethouders aan hem zijn medegedeeld en van elke verhuizing, vertrek uit de gemeente of bedanken, welke te zijner kennis is gekomen. Art. 4. !n de vergaderingen, bedoeld bij art. 7 der „Veror- dening op de Vrijwillige Brandweer te Heemstede heeft hij eene adviseerende stem. Art. 5. Deze instructie treedt in werking op den 1 Maart 1911. Aldus vastgesteld door den Raad der Gemeente Heemstede in zijne openbare vergadering van den Februari 1911. f De Voorzitter, De Secretaris

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 7