1 Juni 1911 2 1. dat de demping van de sloot geschiedt met zui- ver zand tot de hoogte van het naastgeiegen voetpad van den Heerenweg voor 1 Januari 1912; 2. dat in de gedempte sloot een rioo! in a^nsluiting met het riool gelegen voor de vilia Bioemenhoven wordt gelegd van eivormige cementbuizen inwendig wijd 0.35 X 0.52.J c.M. met losse kappen, v/elke met cementspecie aan elkaar moeten worden verbonden, ter diepte nader door Burgemeester en Wethouders aan te geven, en dat op nader door hen aan te geven plaatsen ten behoeve van de goede afwatering van den Heerenweg vier straatkolken worden geplaatst model „Gemeente Heemstede" waterdicht aangesioten op genoemd riool met le soort kruikaarden buizen 3. dat dit riool zal worden gelegd op een rooster- werk van vurenbadding zwaar 6i X15 c.M twee bad- dings naast elkaar en op afstanden ven 1.5 Meter on- dersteund door een badding van 0.60 M. lengte en ter zwaarte van 6,jX'ö| c.Mdat de baddings vol- doende gespijkerd worden en het hout ten minste tweemaal met carbolineum Avenarius worde bestre- ken 4. dat van het terrein verkregen door demping der sloot ook het aan adressant en zijne mede eigenaren toebehoorende gedeelte door dezen worde bestemd voor den openbaren dienst 5. dat het ijzeren hek op den bestaanden uitgang naar den Heerenweg aan de Zuidzijde van het perceel Sectie B. No. 2862 worden teruggeplaatst in de lijn der bestaande haag en van de houten schutting op het perceel Sectie B. No. 180; 6. dat, wanneer in de plaats van de bestaande haag een hek wordt geplaatst voor afsluiting van een terrein, dit zal worden geplaatst in de door Burgemeester en Wethouders aan te geven eenigszins gebogen rooilijn op ongeveer 5.65 Meter uit de kantlaag der fhans

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 12