Oyername straten in het Westerhoutpark. 1 Juni 1911 De Raad der Gemeente Heemstede Overwegende, dat overname van de Directie der Eerste Kennemer Bouw-Maatschappij, gevestigd te Bloemendaai, in eigendom, onderhoud en beheer der gemeente van de straten aangegeven op de bij dit be- sluit behoorende teekening, gelegen in de voormalige buitenplaats Westerhout te Heemstede, kadastraal be- kend Sectie A. No. 2189, in het belang der gemeente kan worden geacht Gelet op artikel 137 der gemeentewet; Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT Onder intrekking van zijn desbetreffend besluit van 6 April 1911 A. Burgemeester en Wethouders te machtigen. om I. a. van de Directie der Eerste Kennemer Bouw- Maatschappij, gevestigd te Bloemendaal, in eigendom onderhoud en beheer om niet over te nemen de stra- ten aangegeven op de bij dit besluit behoorende tee- kening, gelegen in de voormalige buitenplaats Wes- terhout te Heemstede, kadastraal bekend Sectie A. No. 2189, met de trottoirs, rioleering, putten, kolken en aansluitingen, en alle daarop uitgevoerde of nog voor de overname uit te voeren werken b. Van genoemde Maatschappij mede om niet over te nemen vrij van huur een gedeelte van haar terrein gelegen vanaf den Heerenweg tot voorbij het inrijhek van het z. g. Groote Huis aangegeven met r°od geärceerd op de bij dit besluit behoorende tee- kemng, zullende de Maatschappij verplicht zijn inge- volge de na te noemen voorwaarde c. sub 1 de straat overal te brengen op eene breedte van 10 Meter en om bij de tot standkoming der verbreeding op de grens daarvan en het terrein van het Groote Huis het bestaande hek te verplaatsen of een gelijksoortiV hek te stellen c. Van genoemde Maatschappij mede om niet over te nemen vrij van huur een gedeelte van haar terrein langs de Noordzijde van den toegang van het Westerhoutpark naar de Wilhelminalaan in den Hout

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 15