1 Juni 1911 teneinde de straat vanaf het punt, waar de noordelij- ke en zuidelijke straat van het Westerhoutpark samen komen, overal te kunnen brengen op een breedte van 10 Meter en zulks op den grondslag van de volgende voor- waarden en bepalingen 1. de Maatschappij verbindt zich om binnen een half jaar na dagteekening van dit Raadsbesluit, behoudens eventueele verlenging van dien termijn wegens bij- zondere omstandigheden door Burgemeester en Wet- houders, voor hare rekening de straten met trottoirs, met inbegrip van de verbreeding bedoeld sub A. 1 b van dit besluit in goeden staat te brengen ten genoe- gen van Burgemeester en Wethouders doch met uit- zondering van het hieronder sub 2 bedoelde gedeelte straat met trottoirs zullende bij niet voldoening aan deze verplichting die werken door c'e Gemeente Heem- stede kunnen worden uitgevoerd met verhaling der kosten op de Maatschappij, welke dezelve zal betalen binnen een maand na schriftelijke kennisgeving door Burgemeester en Wethouders, zonder dat eenige in gebrekestelling wordt vereischt 2. De gemeente verbindt zich om tegelijk met het sub 1 bedoelde werk vodr hare rekening op het gedeelte bedoeld sub A, I, c van dit besluit de ver- breeding van de straat en den aanieg van trotloirs te doen uitvoeren met aansiuiting aan de Wilhelminalaan, behoudens daartoe te verkrijgen overeenstemming met de gemeente Haarlem als eigenaresse van den Hout 3. de Maatschappij neemt alle kosten op de over- dracht vallende voor hare rekening. II. de werken bedoeld onder A. I c. sub 2. ter zijner tijd voor rekening der gemeente te doen uitvoeren, nadat de overdracht van de terreinen bedoeld onder A. I. sub a. b. en c. heeft plaats gehad. B. te bepalen, dat dit besluit zal zijn vervallen, wan- neer niet binnen twee maanden, na de goedkeuring door Gedeputeerde Staten dezer provincie van dit be- sluit, de overdracht heeft plaats gehad. Gedaan ter openbare vergadering van den 1 Juni 1911. De Voorzitter, De Secretaris

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 16