Bestemming grond bij de Eindenhoutstraat voor den aanleg van eene straat. 1 Juni 1911 De Raad der Gemeente Heemstede Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders, om van den grond, gelegen aan de Eindenhout- straat, kadastraal bekend als Sectie B, Nos 2769 en 2348 een gedeelte in de naaste toekomst te bestem- men voor den aanleg van eene straat Overwegende, dat de Eindenhoutstraat loopende in westelijke richting van den Heerenweg tot de Oranje- kade meer dan 320 Meter lang is, dat eene straat op die lengte aan elke zijde ten minste eenmaal door eene zijstraat behoort te worden onderbroken, daar anders achtergelegen terreinen over te groote breedte wor- den afgesloten en behoorlijke bebouwing daarvan wordt bemoeielijkt, dat aan de noordzijde van de Eindenhout- straat daarop twee zijstrafen uitloopen, doch aan de zuidzijde geene zijstraat is ontworpen Overwegende, dat het daarom wenschelijk moet wor- den geacht, teneinde een stelselmatige bebouwing in dat gedeelte der gemsente te bevorderen, dat bedöeld gedeelte grond bestemd wordt tot den aanieg van ee- ne straat; Overwegende, dat door bedoeld gedeelte grond te bestemmen voor den aanleg van eene straat de toe- stand in overeenstemming wordt gebracht met het in bewerking zijnde uitbreidingspian der gemeente Overwegcnde, dat dc bebouwing van de Eindenhout- straat r&eds bedoeld gedeelte grond nadert Gezien het ter zake ingewonnen advies van de Ge- zondheidscommissie gezeteld te Bloemendaal, dd. Gelet op artikel 27 der Woningwet, alsmede op ar- tikel 6 der Gezondheidswet BESLUIT Van den grond, gelegen aan de Eindenhoutstraat kadastraal bekend als Sectie B. Nos 2769 en 2348 het gedeelte op de hierbij behoorende teekening aan- geduid met groene kleur, te bestemmen voor den aan- leg van eene straat. Aidus vastgesteld in de openbare vergadering van den Raad der gemeente Heemstede, den 1 Juni 1911. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 17