Staat van de namen en van de woonplaatsen van de eigenaars. Toelichtende beschrijving 1911 3 De in het raadsbesluit tot vestiging van het bouwverbod begrepen perceelen, Kadastraal be- kend, gemeente Heemstede Sectie B Nos. 2769 en 2348, behooren beide in eigendom aan de Maatschap- pij tot txploitatie van onroerende goederen ,,Bosch en Vaart te s Gravenhage. De in het raadsbesluit tot ^estiging van het bouwverbod begrepen grond is gelegen op een strook bouwterrein langs de Eindenhoutstraat en zou ook weldra als zoodanig worden gebruikt. Teneinde te voorkomen, dat de achter de Einden- houtstraat gelegen terreinen over eene groote breedte zouden worden afgesloten en eene behoorlijke be- bouwing daarvan zou worden bemoeielijkt, behoort die straat, die een lengte heeft van meer dan 320 Me- ter, ook aan de zuidzijde ten minste eenmaal door eene zijstraat te worden onderbroken. Om dien gewenschten toestand te verzekeren is vestiging van een bouwverbod noodzakelijk en daar- vo°r is als aangewezen het gedeelte grond, dat ook op het in bewerking zijnde uitbreidingsplan der ge- meente voor den aanleg van eene straat wordt bestemd. Uit de situatiekaart, waarop de bestaande straten en de straten zooals die op genoemd uitbrcidingsplan zijn ontworpen", worden aangegeven, blijkt, dat het gedeelte grond, waarop het bouwverbod zal worden gevestigd, eene breedte heeft van 12 Meter, de iengte daarvan bedraagt 30 Meter. liet gedeelte grond is in dezelfde richting genomen waarin de huizen aan de Eindenhoutstraat worden gebouwd, waardoor de schade voor de eigenares door verlies aan bouwterrein ontstaan zoo gering mogelijk wordt gemaakt.

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 21