Onderhandsche aanbesteding Straatverlichtlng met petroleum lantaarns. 1 Juni 1911 De Raad der Gemeente Heemstede Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders tot onderhandsche aanbesteding van het aan- steken en onderhouden van 14 gemeente-lantaarns, met de levering der daarbij benoodigc'e petroleum, glazen, peer en pitten gedurende het tijdvak van 1 Juni 1911 tot en met 31 Mei 1912 overeenkomstig diens verzoek aan G. N. Waasdorp te Heemstede voor f 255 Overwegende, dat genoemde G. N. Waasdorp bij de in het jaar 1909 gehouden openbare aanbesteding de eenige inschrijver was voor f 255 per jaar, dat hij be- hoorlîjk en tot tevredenheid zijn plicht heeft gedaan en de opgegeven aanneemsom niet onbillijk kan ge- noemd worden BESLUIT Het aans'.eken en onderhouden der 14 Gemeente- lantaarns aan den Kadijk, de Manpadslaan en aan den Heerenweg ten zuiden van de Van Merlenlaan, met de levering der daarbij benoodigde petroleum, gla- zen, peer en pitten gedurende het tijdvak van I Juni 19l 1 tot en met 31 Alei 1SI2 op te dragen aan G. N. Waasdorp te Heemstede voor de sorn van twee honderd vijf en vijftig gulden onaer de volgende voorwaarden Art. 1. De aannemer is verplicht de lantaarns met de lam- pen steeds goed schoon te houden, de lampen steeds voldoende met Amerikaansche petroleum te vullen en van behoorlijke pitten te voorzien, en dezelve te doen branden gedurende den tijd door Burgemeester en Wethouders overeenkomstig het ondergaan der zon en het schijnen der maan te bepalen. Eene opgave daarvan wordt hem vöör den eersten van iedere maand ter hand gesteld.

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 23