oJÜ.JC 12 Augustus 1911 13 dat de Maatschappij zich verbindt de/straten met trottoirs, beplanting, rioleering, putten, kolken en aan- sluitingen gedurende een jaar na de overdracht ten genoegen van Burgemeester en Wethouders te onder- houden en alsdan alles in goeden staat op te leveren, zullende zij eventueele gebreken voor hare rekenmg ten genoegen van Burgemeester en Wethouders her- stellen o-. dat de Maatschappij bij niet nakoming van deze hare verplichtingen onder f. genoemd Burgemeester en Wethouders machtigt om het gebrekkige voor ha- re kosten van gemeentewege te herstellen h. dat de Maatschappij bij de overdracht van de nog aan te leggen straten aan de gemeente zal betalen een bedrag van f0.25 per M2. overgenomen bestra- tino- en van f 0.10 per M2 overgenomen verhard trot- toir ter te gemoet koming in de eerste kosten van onderhoud L dat de Maatschappij de reeds aangelegde straten en de andere, telkens voor zoover die zijn aangeiegu onherroepelijk voor den openbaren dienst openstelt dat zij daaraan, behoudens het noodzakelijk onderhoud niets zal verrichten of toelaten, dat door derden iets verricht wordt, zonder goedkeuring van Burgemeester en Wethouders j. dat de Maatschappij alle kosten op de overdracht vallende voor hare rekening neemt. Dit besluit vervalt, indien de onder 22 genoemde verklaring niet binnen zes maanden na heden bij Bur- gemeester en Wethouders van Heemstede is ingeko- men. Zullende van dit besluit aan de Maatschappij voor- noemd afschrift worden gezonden onder bijvoeging van een gewaarmerkt exemplaar van de daarbij be- hoorende teekening. Gedaan ter openbare vergadering van/^/zËL^tf

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 11