22 Augustus 1911 4 van hoogstans 2 Meter en ter hoogte van hoogstens 3 Meter. Verder kan door Burgemeester en Wethouders, onder door hen te stellen nadere voorwaarden ook betreffende de rooiiijn, vvorden toegestaan om op een flink bouwperceel ten hoogste drie vvoningen te bou- wen voor het personeel in dienst van den bewoner de bewoners dier villa vüla's mits de dienst- wonmgen op ten minste 4 Meter binnen de grens van het perceel vyorden gebouwd ^-dat het overige voor bouwgrond bestemde gedeelte worde bebouwd in dier voege, dat onverminderd de bepabngen der bouw- en woningverordening minstens een derde deel van den vocr elk percee! bestemden bouwgrond onbebouwd blijve en worde bestemd tot tuin of open plaats, terwijl de jaarlijksche huurwaarde van elke vvoning zal moeten bedragen minstens vijf- honderd gulden aan de straten van eene grootere breedte dan 15 Meter en mins-ens driehoncferd gulden aan de overige straten, met deze afwijking evenwel, dat wanneer een perceel aan de laatst genoemde stra ten eene afzonderlijke boven- en beneden-woning be- vat, elke afzondcrlijke benedenwoning en bovenwo- ning geene hoogere jaarlijksche huurwaarde behoeft te hebben dan tweehonderd gulden, terwijl met het oog op de vereischte huurwaarde de teekeningen van de te bouwen perceelen aan Burgemeester en Wet- houders van Heemstede ter goedkeuring moeten wor- den aangeboden. Door Burgemeester en Wethouders kan, onder door hen te stellen nadere voorwaarden ook betreffende de rooiujn, worden toegestaan om op de in het voor- gaand bedoelde terreinen woningen te bouwen van eene lagere jaarlijksche huurwaarde voor het perso- neel m dienst van bewoners van vilia's op Zuider- hout

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 2