22 Augustus 1911 7 staaldraad dik minstens 16 m.M; aan een houten an- kerpaal. Deze houten paal moet 3 M. lang zijn en ten minste zwaar in omtrek aan den kop 63 c.M. en aan de punt 40 c.M. Ter bevestiging van den staaldraad moet aan de achterzijde van de betonijzeren palen en op ten hoog- ste 20 c.M. van den kop zijn aangebracht een ijzeren oog, stevig in den paal bevestigd en zwaar minstens 16 m.M. rond. De tusschenplaten moeten dik zijn 7 c.M goed op en in elkaar sluiten en goed sluitend in de sponnin- gen der palen worden aangebracht. De naden en alle verbindingen met sterke portland-cementspecie aan te gieten en in te voegen en strak af te werken. De onderkant dezer platen moet worden gebracht op 1.40 M. beneden Amsterdamsch peil, de boven- kant der piaten en ook de bovenkant der palen gelijk A.P. De bovenkant der houten ankerpalen mag niet hoo- ger komen dan 0.80 M. beneden A.P. Langs het trottoir, waar de straat grenst aan het Zuider Buiten-Spaarne moet voor afsluiting worder. gemaakt eene rollaag van klinkers, deze rollaag zal op tenminste 0.25 Meter afstand van den bovenkant van het talud moeten worden aangebracht, terwijl het talud schuin afloopend moet worden gemaakt ten ge- noegen van Burgemeester en Wethouders tot aan den bovenkant der hierboven genoemde schoeiing. In aansluiting op de Crayenestervaart zullen geen wegen mogen worden gemaakt, alvorens Burgemees- ter en Wethouders nadere voorschriften hebben ge- geven tot het maken van eene schoeiing langs die vaart ter plaatse van aansluiting; 13. De rioleering van de nog aan te leggen straten zal bestaan uit een eivormig cement riool waarvan de inwendige capaciteit door Burgemeester en Wethou- ders zal worden bepaald.

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 5