22 Augustus 1911 10 schen de boomen in die straten daardoor blijft in o- vereenstemming met den hierboven genoemden on- derlingen afstand. Worden andere boomen voor de beplanting gebruikt, dan zullen zij moeten zijn ten genoegen van Burge- meester en Wethouders; 17. Voor zoover straten reeds geheel of gedeeltelijk mochten zijn aangelegd en afgewerkt zullen ze moe- ten voldoen aan de onder 9, 10, 11, 14 en 16 gege- ven voorschriften en anders daarmede in overeen- stemming moeten worden gebracht. De rioleering met verbir.dingsputten, straatkolken en verbindingsbuizen van de in de vorige zinsnede bedoelde straten moet ten genoegen van Burr^emees- ter en Wethouders in goeden staat worden opgele- verd; 18. Alle bovengenoemde werken zullen moeten wor- den uitgevoerd ten genoegen van Burgemeester en VV ethouders, aan wie vooraf cen monster der te ver- werken straatklinkers, en desverlangd ook van de ri- olen en verdere materialen ter keurig moet worden gezonden en die tevens in de gelegenheid moeten worden gesteld om alle materialen voor het gebruik op het werk te doen keuren; 19. Bij de overdracht van in het bouwplan begrepen gronden, welke niet voor straten of voor in de stra- ten geiegen plantsoenen bestemd zijn, zullen in elke akte van overdracht moeten worden opgenomen de voorwaarden gesteld onder 4 tot en met 8, terwijl onverschiilig of die opneming al dan niet is geschiêd, alle opvolgende eigenaren treden in de genoemde verplichtingen; 2ü. Bij de overdracht van de andere eigendommen in het bouwplan begrepen, niet bedoeld onder 19 zullen in elke akte van overdracht moeten worden opgenomen alle andere in dit besluit opgenomen be-

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 8