22 Augustus 1911 11 palingen en voorwaarden, terwijl onverschillig of die opneming al dan niet is geschied alle opvolgende eigenaren treden in de genoemde verplichtingen; 20a. De straat langs het Spaarne zal, nadat zij eigen- dom der gemeente geworden is, evenmin als het daar- aan grenzende talud, mogen gebezigd worden als op- slagplaats en daar zal ook niet op gebouwd mogen worden, terwijl zij alleen als lig- of losplaats mag ge- bruikt worden ten behoeve van het Gemeentebestuur van Heemstede en van de eigenaars en bewoners der perceelen in het Zuiderhoutpark gelegen. 21. Bij niet nakoming door de Maatschappij van de hierboven onder 19 en 20 omschreven voorwaarde en verplichting zal door de Maatschappij een boete van duizend gulden, of zooveel minder als de Raad zal bepalen, worden verbeurd ten bate der gemeente- kas van Heemstede, te betalen binnen 14 dagen na daartoe strekkende aanmaning van Burgemeester en Wethouders van Heemstede, rnet dien verstance, dat nimmer eenige uitdrukkelijke ingebrekestelling wordt vereischt; 22. Dit besluit wordt niet van kracht, dan nadat is overgelegd eene op zegel gestelde en door de Maat- schappij onderteekende verklaring a. dat zij alle in dit besluit vervatte bepalingen en voo waarden kent en zij zich daarnaar zal gedragen b. dat de Maatschappij bij de indiening dezer ver- klaring zal betalen aan de gemeente een bedrag van tweeduizend gulden f 2000.- als bijdrage in de kos- ten voor den aanleg van eene rioleering en een troit- toir met beplanting aan de oostzijde van de Zuider- houtlaan en voor bijdrage in de verdere kosten van latere uitbreiding der bestrating enz. van die laan c. dat de Maatschappij zich verbindt toe te laten, dat de gemeentewegen en de rioleering in die we- gen kosteloos worden aangesloten op de haar toe- behoorende wegen en de rioleering daarin

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 9