26 October 1911. RESTITUTIE BEGRAAFRECHTEN. De Raad der Gemeente Heemstede: Gelet op zijn besluit van heden tot vaststelling van eene gewijzigde verordening op de heffing van rechten voor het begraven op de Algemeene Begraafplaats der gemeente Heemstede; Overwegende dat tengevolge dier wijziging het jaarlijksch onder- houd voor vijftig achtereenvolgende jaren met ingang van 1 Januari 1912 kan worden afgekocht van zerken voor een bedrag van f 50.ineens of naar verhouding der grootte van de zerk voor een hooger bedrag en van hekken en grafkelders voor een bedrag van f 40.in eens of naar verhouding der grootte van het hek of den grafkelder voor een hooger bedrag, het- geen bij de verordening vastgesteid 27 October 1909 voor zerken, hekken en grafkelders was bepaald op f 75. of eveneens naar verhouding een hooger bedrag dat de vermindering van het te betalen bedrag is geschied, omdat is gebleken, dat de kosten van het onderhoud niet zooveel bedragen als waarop was gere- kend bij het vaststellen van de bedragen in de veror- dening van 27 October 1909; dat thans de billijkheid meebrengt, dat aan de ver- schillende personen, die het onderhoud hebben afgekocht voor f 75.— of in verhouding meer, het hoogere, door hen betaalde recht, wordt teruggegeven, zoodat ook zij voor den afkoop betalen, hetgeen volgens de gewijzigde verordening van heden wordt. gevorderd; Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wethouders; Besluit: Na Koninklijke goedkeuring van bedoelde gewijzigde

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 13