26 October 1911. 2 1. Dat de demping' van de sloot geschiedt met zuiver zand tot de hoogte van de kantlaag van de aangrenzende bestrating van den Bronsteêweg. vöör 1 Maart 1912 2. dat het te plaatsen hek voor het perceel sectie A no. 2440 zal worden gesteld op het hart der sloot lig- gende respectievelijk 8.20 M., 8.20 M en 7.80 M. uit de oostelijke rail der stoomtram, zooals op de bij dit besluit behoorende teekening is aangegeven en geene deurtjes of poortjes over den openbaren weg zullen draaien 3. dat het te plaatsen hek voor het gedeelte van het perceel sectie A no. 2441 zal worden gesteld in het verlengde van het hek op den dam voor dat perceel; 4. dat het talud aan de Noordzijde van het gedempte zal worden gemaakt van gestapelde blokzoden onder eene helling van 1 op 2 5. dat het terrein, verkregen door demping der sloot, gelegen ten Westen van de te plaatsen hekken, voor zoover het rnocht toebehooren aaD adressanten, door dezen worde bestemd voor den openbaren dienst; 6. dat de aansluitingen van de uitgangen aan den Bronsteêweg behoorlijk zullen worden verhard ten ge- noegen van Burgemeester en Wethouders tot tegen de bestrating van den Bronsteêweg; 7. dat alle werken ten genoegen van Burgemeester en Wethouders zullen worden gemaakt en steeds ten hunnen genoegen in goeden staat zullen worden onder- houden 8. dat eene gezegelde verklaring wordt overgelegd, onderteekend door adressanten, dat de bovenstaande voorwaarden wordcn aangenomen en gvtrouw zullen worden nagekomen.e— Gedaan ter openbare vergiMering van den 2n (Jëtober

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 16