26 October 1911 5 breedte vermenigvuldigd met de hoogte wordt gedeeld door 3 en het quotient vermenigvuldigd met f 1.50. 4. De berekening van het recht voor grafkelders vermeld onder D in het eerste lid geschiedt als volgt: de som van tweemaal de lengte en tweemaal de breedte van den kelder wordt gedeeld door 6 en het quotient vermenigvuldigd met f 1.50. 5. Bij verzuim van betaling van het bovengenoemde recht zijn Burgemeester en Wethouders bevoegd om, wanneer binnen vier weken na de verzending van eene kennisgeving bij gewonen brief aan het adres van den gerechtigde, vermeld in het register bedoeld in artikel 5 dezer verordening, de betaling niet is geschied, de zerken of andere monumenten te doen wegnemen en opruimen. 6. Het onderhoud van al hetgeen verder, na ver- gunning van Burgemeester en Wethouders, op de daar- voor afgestane ruimte is gesteld, Dlijft voor rekening van den rechthebbende. 7. Bij verzuim van onderhoud zijn Burgemeester en Wethouders bevoegd om, wanneer binnen vier weken na de verzending van eene kennisgeving bij gewonen brief aan het adres van den gerechtigde vermeld in het register bedoeld in artikel 5 dezer verordening, niet in het onderhoud is voorzien ôf wel ten koste der recht- hebbenden in het onderhoud te doen voorzien ôf wel de beplanting, monumenten of andere versieringen te doen wegnemen en opruimen. 8. Voor het onderhoud, waaronder geene vernieuwing wordt verstaan, gedurende vijftig achtereenvolgende jaren van de zerken in het eerste lid onder A bedoeld is verschuldigd vijftig gulden ineens voor elke grafstede van M. 2 X 1voor grootere afmetingen naar verhouding. 9. Voor het onderhoud, waaronder geene vernieuwing wordt verstaan gedurende vijftig achtereenvolgende jaren van de hek- of kettingwerken in het eerste lid onder

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 5