26 October 1911. 6 B bedoeld is verschuldigd veertig gulden ineens voor elke grafstede van M. 2 X 1, voor grootere afmetingen naar verhouding. 10. Voor het onderhoud, waaronder geene vernieu- wing wordt verstaan gedurende vijftig achtereenvolgende jaren van de staande zerken in het eerste lid onder G bedoeld is verschuldigd vijftig gulden ineens voor elke zerk van M. 2 X L op eene grafstede, voor grootere zerken naar verhouding. 11. Voor het onderhoud, waaronder geene vernieu- wing wordt verstaau, gedurende vijftig achtereenvolgen- de jaren van de grafkelders in het eerste lid onder D bedoeld is verschuldigd veertig gulden in eens voor elke grafstede van M. 2 X 1, voor grootere afmetingen naar verhouding. 12. Wordt van de bepalingen van het 8ste, 9e en lOe lid van dit artikel gebruik gemaakt, dan vervalt voor die zerken of monumenten het recht vermeld in het eerste lid van dit artikel onder A, B of C en wordt van de bepaling van het lle lid van dit artikel gebruik gemaakt, dan vervalt voor die grafkelders het recht vermeld in het eerste lid van dit artikel onder D. 13. De berekening van het te betalen bedrag bij den afkoop van het onderhoud voor 50 achtereenvolgende jaren van hek- of kettingwerken en grafkelders geschiedt op dezelfde wijze als de berekening van het jaarlijksch recht voor hek-of kettingwerken in het 3e lid en van het jaarlijksch recht voor grafkelders in het 4e lid met dien verstande dat dan het quotient vermenigvuldigd wordt met f 40. 14. Bij het bepalen der afmetingen wordt steedsge- noinen de buitenzijde van de hek- of kettingwerken en grafkelders.

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 6