/^Maart 1912. 5 van het in één kalenderjaar door alle (gewone- en munt-) gasmeters geregistreerde gasverbruik, buiten en behalve het verbruik der openbare straatverlichting, beneden 80000 M3 blijft, een halve cent per M3. hoo- ger zijn dan die, welke in Heemstede voor het gas over den gewonen gasmeter betaald vvordtwordt het hierbedoeld verbruik bereikt, of overschreden, dan wordt de prijs gelijk gesteld aan die voor het gas ge- meten over den gewonen gasmeter in Heemstede. Deze gelijkstelling gaat in met den aanvang van het kalcnderjaar volgende op dat waarin een verbruik van 80000 M3. is bereikt of overschreden, terwijl de- ze gelijkstelling weer ophoudt met den aanvang van het kalenderjaar, volgende op dat, waarin gebleken is, dat het verbruik minder dan 80000 M3. bedroeg De prijs van het gas, geleverd over den muntmeter zal, onder alle omstandigheden, één cent hooger zijn dan die van het gas, geleverd over den gewonen gas- meter in Vogelenzang. De prijs van het gas, verbruikt door de openbare straatverlichting, zal onder alle omstandigheden, gelijk zijn aan die voor het gas, gemeten over den gewo- neit gasmeter in Heemstede. Art. 5a. De hoeveelheid gas verbruikt door de openbare straatverlichting, zal door de Gemeente Heemstede aan de Gemeente Bloemendaal in rekening worden gebracht, naar den maatstaf van het aantal branduren en het gasverbruik per uur, van elk der iantaarnbran- ders in het bijzonder. Voor het in de vorige alinea bedoeld gasverbruik per uur van elk der lantaarn branders in het bijzonder, geldt het normale uurverbruik dat voor e:k sys- teem van lantaarnbrander wordt bepaald, door den Di- recteur der Gemeente Gasfabriek te Heemstede in overleg met en in bijzijn van een door de Gemeente Bloemendaal aan te wijzen deskundige. Voor de vaststelling van het aantal branduren, geldt de tijdruimte, aanvangende op het tijdstip van ontste- ken en eindigende op dat van blusschen. Als tijdstip van ontsteken geldt het uur, waarop de eerste der te ontsteken lantaarns moet zijn ontstoken. als tijdstip van blusschen dat, waarop de eerste der te blusschen lantaarns mag zijn gebluscht.

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 17