16 gelezenhet gewone loon, gedeeld door het aantal der werkuren, waarvoor dit loon wordt uitbetaald. (6). Yoor de berekening van het loon voor overuren wordt elk aangevangen half uur gerekend voor een half uur. Akt. 24. (1). Het gewone weekloon wordt iedere week uit- betaald op de daartoe bij de bijzondere voorschriften voor elken tak van dienst te bepalen tijden en plaatsen. (2). De uitbetaling van het loon voor overuren en Zondagswerk en van andere uitkeeringen buiten het gewone loon wordt bij de bijzondere voorschriften voor elken tak van dienst geregeld. (3). De gelden, door den werkman verschuldigd we- gens boete of schadevergoeding, als bedoeld in het eerste lid van art. 21 van dit reglement, worden hem bij de in het eerste en tweede lid genoemde uitbeta- lingen in mindering gebracht, bij elke uitbetaling echter tot geen hooger gezamenlijk bedrag, dan dat, waardoor de door hem te ontvangen som beneden het ®/5 deel van zijn gewone loon zou dalen. Waar inhoudingen van loon tot of boven dat maximum moeten gebeuren, krach- tens eene andere verordening of wet, wordt de voren- genoemde mindering niet toegepast in dezelfde week, tenzij in gevallen, waarin die iuhouding van langeren duur dan zes weken zal moeten zijn. Verzuim. Abt. 25. (L). Bij verzuim wordt voor elk uur, dat de werk- man van zijn werk afwezig is geweest, Veo van zÜn gewone loon ingehouden, behoudens het bepaalde in het volgende lid en behalve in een aantal door Burgemeester en Wethouders aangewezen gevallen. In deze gevallen

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 33