J /0/-i 14 Dccombcr 1011 28 Scheidsgerecht. Art. 43. (1). Het in het vorige artikel genoemde Scheidsge- recht is samengesteld uit vijf leden en even zooveel plaatsvervangende leden, die in geene dienstbetrekking staan tot de Gemeente, van het Gemeentebestuur geen deel uitmaken, en binnen de gemeente woonachtig zijn. Zij hebben tenzij zij tusschentijds worden gekozen voor drie jaren zitting, doch zijn dadelijk herkiesbaar. (2). Yan hen worden twee leden en hunne plaats- vervangers aangewezen door Burgemeester en Wethou- ders, twee leden en hunne plaatsvervangers gekozen door de vaste werklieden in dienst der Gemeente. De vier leden kiezen daarop het 5e lid en diens plaatsver- vanger. Geraken zij niet tot eene keus, zelfs na tweede stemming, dan geschiedt daarvan kenniggeving aan Bur- gemeester en Wethouders en zal de benoeming van het 5e lid en diens plaatsvervanger geschieden door den Raad. (3). De wijze, waarop de door de werklieden te kie- zen leden en hunne plaatsvervangers zullen worden ge- kozen, zal door Burgemeester en Wethouders worden bepaald. (4). De leden van het Scheidsgerecht kiezen een Yoorzitter uit hun midden. (5). Aan het Scheidsgerecht wordt een secretaris en een plaatsvervangend secretaris toegevoegd, die doorJ3ur- gemeester en Wethouders worden benoemd. Wijzigingen. Art. 44. (1). Bij wijziging van dit reglement zal tevens worden bepaald, of de wijzigingen ook op de in dienst zijnde werklieden toepasselijk zullen zijn.

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 57