In werklng treding der loonmrhooglng yoor de Gemeente - Werklieden. 3 April 1912. De Raad der Gemeente Heemstede Gelet op ziine besluiten van heden tot vaststelling van een Reglement voor de Werklieden in dienst der Gemeente en tot vaststelling van Loontabellen met algemeene regelen omtrent de bepaling van het loon ter uitvoering van dat reglement; Overwegende. dat ingevolge art 10, 3e lid. van het besluit tot vaststelling der algemeene regelen omtrent de bepaling van het loon, de verhoogmgen van de loonen veroorzaakt door de in werking treding van het Werkliedenreglement in zullen gaan met de eerste loonweek volgende op den dag, waarop de m wer- king treding is bepaald; Overwegende, dat de in werking treding ingevo ge art 46 1e lid, van het Reglement voor de Werklie- den in' dienst der Gemeente zal geschieden op een nader te bepalen dag. nadat aan de voorschr.ften van de artt. 1, 2, en 21 zal zijn voldaan; Overwegende, dat met de vaststelling van de bij- zondere voorschriften bedoeld in art 2, tengevolge van de bepalingen van dat artikel, nog wel eemge tijd zal heengaan; Overwegende, dat oorspronkelijk gemeend werd, dat het Werkliedenreglement met bijbehoorende be- sluiten omstreeks 1 October van het vorig jaar zou z,ln oereed gekomen, maar wegens de uitgebreidheid der te regelen onderwerpen de tot standkoming îs ver- ^Ov'erwegende, dat het met het oog daarop billijk wordt geoordeeld dat het verhoogde gewone vaste weekloon op een vroeger tijdstip, dan bepaald bij art. 10 3de lid, van de Algemeene Regelen omtrent de be'paling van het loon. zal geacht worden te zijn in- ^Geïöord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT: Burgemeester en Wethouders te machtigen.

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 77