21 MEI 1912. 15 aantal overuren heeft bedragen. Yoor overuren, welke niet onmiddellijk bij den gewonen werktijd aansluiten, wordt den werkman een minimum van 2 uren (gerekend van het tijdstip van opkomst af) betaald, overeenkomstig den aanhef van dit lid of het bepaalde sub a of d van het tweede lid. (4). Wanneer op de in art 20 genoemde feestdagen op de in den werkrooster vallende uren wordt gewerkt, wordt aan hen, voor wie een vast weekloon bepaald is, boven dat weekloon voor elk uur Veo van het gewone loon betaald. (5). Yoor werklieden, die op de wijze als genoemd in het derde lid van art. 3 sub c werken, gelden de în de eerste vier zinsneden van dit artikel vervatte bepa- lingen, benevens die van het eerste lid van art. 25, met dien verstande, dat voor l/oo van het gewone loon wordt gelezenhet gewone loon, gedeeld door het aantal der werkuren, waarvoor dit loon wordt uitbetaald. (6). Yoor de berekening van het loon voor overuren wordt elk aangevangen half uur gerekend voor een half uur. Art. 24. (1). Het gewone weekloon wordt iedere week uitbe- taald op de daartoe bij de bijzondere voorschriften voor elken tak van dienst te bepalen tijden en plaatsen. (2). De uitbetaling van het loon voor overuren en Zondagswerk en van andere uitkeeringen buiten het ge- wone loon wordt bij de bijzondere voorschriften voorelken tak van dienst geregeld. (3). De gelden, door den werkman verschuldigd wegens boete of schadevergoeding, als bedoeld in het eerste lid van art. 21 van dit reglement, worden hem bij de in het eerste en tweede lid genoemde uitbetalingen in mindering gebracht, bij elke uitbetaling echter tot geen hooger ge zamenlijk bedrag, dan dat, waardoor de door hem te ont-

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 21