21 MEi 1912. 28 Aïwîjking Art. 45. Indien zich gevallen voordoen, waarvoor in dit regle- ment, geen speciale voorziening is getroffen en waarin toepassing van de door het reglement gestelde regelen, naar het oordeel van Burgemeester en Wethouders ern- stige bezwaren zoude opleveren, zijn dezen bevoegd van die regelen af te wijken, zulks onder mededeeling daarvan aan den Raad in zijne eerstvolgende vergadering. Slotbepaling. Art. 4d. (1). Dit reglement treedt in werking op een nader door Burgemeester en Wethouders te bepalen dag, nadat aan de voorschriften van de artt. 1, 2 en 21 zal zijn voldaan. (2). Op dien dag vervallen alle door den Raad of Burgemeester en Wethouders vastgestelde besluiten, ver- ordeningen of instructies regelende de benoeming en de indienststelling van het personeel bij de gemeente voor zoover zij betrekking hebben op hen, die vallen onder de bepalingen van dit reglement. (3). De losse en de voorloopig aangestelde werklieden, welke op dien dag reeds gedurende meer dan 104 weken als bedoeld bij art. 5, 3de lid, en art. 6, 3de lid, in dienst der gemeente werkzaam zijn geweest of binnen 26 weken na dien dag zoo in dienst der gemeente zullen werkzaam geweest zijn, kunnen gedurende 26 weken na dien datum nog als losse of voorloopig aangestelde werklieden in dienst worden gehouden. (4) Yoor den dag der inwerkingtreding wordt door Burgemeester en Wethouders dit Reglement gesteld in een doorloopende reeks van artikelen, met wijziging dienovereenkomstig van de aanhalingen daarin van de artikelen en met doorloopende nummering van de leden van ieder artikel.

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 34