Onderhandsche aanbesteding Straatrerlicbting met petroleum lantaarns 21 Mei 1912. De Raad der Gemeente Heemstede Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet houders tot onderhandsche aanbesteding van het aan- steken en onderhouden van 14 gemeente-lantaarns. met de levering der daarbij benoodigde petroleum. glazen, peer en pitten gedurende het tijdvak van 1 Juni 1912 tot en met 31 Mei 1913 overeenkomstig diens verzoek aan N. Waasdorp te Heemstede voor f255 Overwegende, dat genoemde G. N Waasdorp bij de in het jaar 1909 gehouden openbare aanbesteding de eenige inschrijver was voor f 255 per jaar, dat hij be- hoorlijk en tot tevredenheid zijn plicht heeft gedaan en de opgegeven aanneemsom niet onbiliijk kan ge- noemd worden, BESLUIT Het aansteken en onderhouden der 14 Gemeente- lantaarns aan den Kadijk, de Manpadslaan en aan den Heerenweg ten zuiden van de Van Merlenlaan, mei de levering der daarbij benoodigde petroleum, gla- zen. peer en pitten gedurende het tijdvak van 1 Juni 1912 tot en met 31 Mei 1913 op te dragen aan G. N. Waasdorp te Heemstede voor de som van twee honderd vijf en vijftig gu'den onder de voigende voorwaarden Art. 1 De aannemer is verplicht de lantaarns met de lam pen steeds goed scboon te houden. de lampen steeds voldoende met Amerikaansche petroleum te vullen en van behoorlijke pitten te voorzien en dezelve te doeu branden gedurende den tijd door Burgemeester en Wethouders overeenkomstig het onaergaan der zon en het schijnen der tnaan te bepalen Eene opgave daarvan wordt hem vôôr den eersten van iedere maand ter hand gesteld Het aansteken der lantaarns moet zöö tijdig aan- vangen, dat alle lantaarns uiterlijk 15 minuten na het vastgestelde uur branden. Als regel zullen de lantaarns moeten branden tot

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 53