21 Mei 1912. minstens 12 uur s nachts. In bovenbedoelde opgave kunnen, ook met het oog op de lichte maan, vroegere blusschingsuren worden bepaald. Art. 2. Voor de eerste maal worden den aannemer de lam- pen met branders doch zonder katoen, en de glazen, voor zoover nog aanwezig, verstrekt. Het breken der lampen, lampeglazen en branders, d°or welke oorzaak ook ontstaan, komt voor rekening van den aannemer. Hij is verplicht al hetgeen hem verstrekt is, binnen 14 dagen na afloop der aanreming ten Raadhuize of ter plaatse door Burgemeester en Wethouders aan te wijzen in goeden staat terug te brengen. Art. 3. De lampen moeten helder branden en mogen niet walmen. Art. 4. De aannemer is verplicht het onderhoud der Ian- taarns, kappen en ramen op zich te nemen, onder welk onderhoud begrepen wordt a. alle daaraan te verrichten reparaties. als inzet- ten van r.ietiv.e ruiten enz. geene uitgezonderd, door welke oorzaak ook ontstaande b het bijschilderen van vervelooze kappen C. hef schoonhouden en aflappen op geregelde tij- den der kappen en ruiten. Art. 5. De betaling der aanneemsom zal geschieden als volgt: Over de maanden Januari, Februari, October, No- vember en December mat een tiende der aanneern- som, over de maanden Maart, April, en September met d, le veertigste der aanneemsom, over de maanden Mei, Juni, Juli en Augustus met een twintigste. der aanneemsom, telkens op den eersten Zaterdag der maand volgende op die, waarover de betaling loopt, terwijl het restant ad dne veertigste der aanneemsom zal worden betaald 14 dagen na afloop cier overeen- komst, wanneer de aannemer aan al zijn verplichtin- gen zal hebben voldaan. Art. 6. De aannemer moet twee gegoede borgen ten ge- noegen van Burgemeester en Wethouders stellen.

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 54