1912 5. den bovenkant der bestaande schoeiing; 13. De rioleering van de nog aan te leggen stra- tenzal bestaan uit een eivormig cementriool, waarvan de in wendige capaciteit vdoor Burgemeester en Wet- houders zal worden bepaald. Elk rioolstuk van 1 Meter lengte moet vrijstaande een gewicht van 1500 K. G. kunnen dragen, zonder dat daarin scheuren ol barsten ontstaande beproe- ving van de daartoe door den Gemeente-Opzichter aan te wijzen rioolstukken geschiedt voor rekening der Maatschappij. Deze rioleering zal moeten worden gelegd volgens nader door Burgemeester en Wethouders voor elk gedeelte telkens te geven voorschriften en ten hunnen genoegen. De op de teekening aangegeven verbindingsputten voor de rioleering zullen groot moeten zijn inwendig minstens 0.55 bij 0.88 Meter en diep ten minste 0 88 Meter en gemaakt moeten worden van klinkers in portland-cementspecie met wanden zwaar een steen of 0.22 Meler, bodem 0.18 Meter of drie platte lagen; of gemaakt moeten worden van gewapend beton met wanden en bodem dik minstens 10 c.Mzij zullen moeten worden afgedekt met eene gegoten ijzeren plaat lang 1.10 bij 0.7b Meter en dik minstens 0.015 Meter. De op de teekening aangegeven straatkolken met roosters moeten zijn volgens model aanwezig ten Raadhuize dezer gemeente en ten minste groot 0.33 bij 0 33 Meter en rr oeten een uitloop hebben van 0.15 Meter; zij moeten voorzien zijn van een stankafsluiter en per stuk wegen ten minste 140 K.Gzij moeten met kruikaarden buizen inwendig wijd 0.15 Meter aan het hoofdriool worden aangesloten; alle verbindingen zu.len met portland-cementspecie moeten worden aan- gesmeerd en bewerkt. De uitmonding van de rioleering in het Zuider Bui- ten Spaarne zal, voor zoover die uitmonding boven het laagste waterpeil uitsteekt, moeten voorzien zijn van een ijzeren stankafsluiter met omtimmering voor vuilkeering, terwijl voor de monding van het riool ten genoegen van Burgemeester en Wethouders zal moe- ten worden gediept 14. De verlichting geschiecit, zoolang de straten niet door de gemeente ziin overgenomen, niet voor rekening der gemeente.

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 11