1912 De gemeente zal het recht hebben in de straten kosteloos gas-, water- en andere leidingen en buizen te doen leggen, zullende de Maatschappij verplicht zijn, daarbij steeds zoo goed mogelijk hare medewer- king te verleenen en de gemeente verplicht zijn de straten minstens in denzelfden toestand op te leveren, als ze deze bij het leggen der leidingen en buizen gevonden heeft, terwijl de gemeente het op het ter- rein van de Maatschappij te verstrekken gas en duin- water op dezelfde voorwaarden zal leveren als in het overige deel der gemeente en na overname der stra- tc n voor behoorlijke verlichting daarvan zal zorgen, naar gelang daartoe door uitbreiding der bebouwing de behoefte zal b,'ijken 15. De aanleg der straten zal mogen geschieden naar gelang van de behoefte der bebouwing ter be- oordeeling van Burgemeester en Wethouders na over- leg met de Maatschappij Van elken aanleg van straten of gedeelten van stra- ten moet minstens eene week vooraf kennis worden gegeven aan Burgemeester en Wethouders 16. De Maatschappij is verplicht langs alle straten in het trottoir aan de zijde van de straatgoot boomen te planten op een onderlingen afstand van ten hoog- ste 12 Meter. Voor deze beplanting mogen in overleg met Bur- gemeester en Welhouders uorden gebruikt boomen uit de reeds bestaande straten, mits de afstand tusschen de boomen in d:'e straten daardoor blijft in overeen- stemming met den hierboven genoemden onderlingen afstand. Worden andere boomen voor de beplanting gebruikt, dan zullen zij moeten zijn ten genoegen van Burge- meester en Wethouders 17. Voor zoover straten reeds geheel of gedeelte- lijk mochten zijn aangelegd en afgewerkt zullen ze moeten voldoen aan de onder 9 tot en met 12, 14 en 16 gegeven voorschriften en anders in overeenstem- ming daarmede moeten worden gebrachtde riolee- ring met verbindingsputten en de straatkolken met roosters en aansluitingen in deze straten zullen zich ten genoegen van Burgemeester en Wethouders in goeden toestand moeten bevinden en anders ten hun- nen genoegen moeien hersteld worden en de uitmon- ding van de rioleering in het Zuider Buiten Spaarne

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 12