zal moeten voldoen aan voorwaarde 13 laatste lid. 18. Alle bovengenoemde werken zullen moeten worden uitgevoerd ten genoegen van Burgemeester en Wethouders, aan wie vooraf een monster der te verwerken straatklinkers en desverlangd ook van de riolen en verdere materialen ter keuring moet worden gezorden en die tevens in de gelegenheid moeten worden gesteld alle materialen vöör het gebruik op het werk te doen keuren 19. De gemeente zal de namen van de straten niet vaststellen en niet bepalen de stopplaatsen voor een eventueel door het Haarlemmerhoutpark rijdende tram, dan na overleg met de Maatschappij. 20. Bij de overdracht van in het bouwplan begre- pen gronden, welke niet voor straten of voor in de straten gelegen plantsoenen bestemd zijn, zullen in elke akte van overdracht moeten worden opgenomen de voorwaarden gesteld onder 3 tot en met 8, terwijl, onverschillig of die opneming al dan niet is geschied, alle opvolgende eigenaren treden in de genoemde ver- plichtingen 21. Bij de overdracht van de andere eigendommen in het bouwplan begrepen, niet bedoeld onder 20, zul- len in elke akte van overdracht moeten worden opge- nomen alle andere in dit besluit opgenomen bepalin- gen en voorwaarden, terwijl, onverschillig of die op- neming al dan niet is geschied, alle opvolgende eige- naren treden in de genoemde verplichtingen 22. De perceelen kadastraal bekend gemeente Heem- stede Sectie A Nos 2328 en 2329 vijver en berm zullen door de Maatschappij bij de eerste overdracht van straten kosteloos, om niet en vrij van hypotheek aan de gemeente worden overgedragen. Ommiddellijk daarna zullen die perceelen aan de Maatschappij voor den tijd van negen en negentig jaren in erfpacht wor- den uitgegeven tegen een erfpachtssom van f 1-. jaar- lijks te betalen voor of op den een en dertigsten De- cember op kwitantie aan te bieden door of namens den Ontvanger der gemeente Heemstede en onder verplichting om die perceelen in den toestand van vijver en berm te onderhouden, zullende die erfpac t ophouden bij ontbinding of faillissement der Maatschap- pij of zoodra de Maatschappij het verlangt, waa: gemeente de verplichting op zich neemt om die ceelen in den toestand van vijver en berm te onder- houden.

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 13