1912 8 23. Bij niet nakoming door de Maatschappij of ha- re rechtverkrijgenden van de hierboven onder 20, 21 en 22 omschreven voorwaarden en verplichtingen zal door de Maatschappij of hare rechtverkrijgenden een boete van duizend gulden, of zooveel minder als ae Kaad zal bepalen, worden verbeurd voor elke over treding ten bate der gemeentekas van Heemstede, te betalen binnen veertien dagen nâ daartoe strekkende aanmaning van Burgemeester en Wethouders van Heemstede, met dien verstande, dat nimmer eenige u.tdrukkelijke ingebrekestelling wordt vereischt 24 De straat langs het Spaarne zal, nadat zij ei- gendom der gemeente geworden is, evenmin als het daaraan grenzende talud, mogen gebezigd worden als opslagplaats en daar zal ook niet op gebouwd mogen worden, terwijl zij alleen als lig- of losplaats mag gebruikt worden ten behoeve van het Gemeentebestuur van Heemstede en van de eigenaars en bewoners der perceelen in het Haarlemmerhoutpark gelegen. 25. Alle eigenaren van de perceelen in het Haar- lemmerhoutpark zullen zooveel uitgangen op bestaan- de en nog aan te leggen wegen mogen hebben en houden als zij wenschen, mits behoorlijk aansluitende op de verharding of bestrating dier wegen ten ge- noegen van Burgemeester en Wethouders; 26 De gemeente zal als eigenares der bestaande wegen, gedurende 50 jaren na den datum van het van kracht worden van dit besluit, de erfdienstbaarheden daaraan als heerschend erf verbonden en door ae Maatschappij gevestigd, bij verkoop van perceelen tot het tijdstip van het van kracht worden van dit besluit gestand doen, tenzij de Maatschappij toestemming geeft tot wijziging. De gemeente zal na afloop der erfpacht van vijver en berm in voorwaarde 22 bedoeld de door de Maatschappij daaraan als heerschend erf verbonden erfdienstbaarheden gestand doen voor den tijd van ten minste vijftig jaren te rekenen van de vestiging van iedere erfdienstbaarheid afzonderlijk, tenzij de Maat- schappij toestemming geeft tot wijziging. 27. Dit besluit wordt niet van kracht dan nadat is overgelegd eene op zegel gestelde en door de Maat- schappij onderteekende verklaring a. dat zij alle in dit besluit vervatte bepalingen en voorwaarden kent en zij zich daarnaar zal gedragen

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 14