1912 9. b. dat de Maatschappij zich verbindt toe te laten dat de gemeentewegen en de rioleerihg in die wegen kosteloos worden aangesloten op de haar toebehoo- rende wegen en de rioleering daarin C. dat de Maatschappij zich verbindt om binnen eene maand, nadat de reeds geheel of gedeelteIijk aangelegde straten, volgens verklaring en ten genoe- gen van den Gemeente-Opzichter, in overeenstem- ming zijn gebracht, voor zoover dit noodig was, met de onder 9, 10, 11, 12, 14, 16 eri 17 gegeven voor- schriften, die straten met de daarin gelegen plantsoe- nen, welke plantsoenen zonder schrifte 1 ijke toestem- ming der Maatschappij niet bebouwd zullen mogen worden, om niet aan de gemeente over te dragen, welke overdracht niet alleen den ondergrond zal om- vatten maar ook de beharding, rioleering, beplanting en alle verdere uitgevoerde en nog uit te voeren wer- ken; terwijl vöör de overdracht moet worden overge- gelegd een verklaring van hetBestuur van den Schouw- broekerpolder inhoudende, dat de overgedragen gron- den zijn vrijgesteld van polderlasten. hetzij doordat zij behooren tot die gronden genoemd in de 2e alinea van art. 8 van het Bijzonder Reglement van bestuur van den Schouwbroekerpolder vastgesteld door de Staten van Noordholland bij besluit van 17 December 1907 No. XXVII, Provinciaal Blad No. 44 van 1908 welke niet in den omslag zijn begrepen, hetzij door- dat daarvan de polderlasten zijn afgekocht volgens de 3e alinea van genoemd artikel 8; d. dat de Maatschappij zich verbindt om telkens, wanneer volgens verklaring en ten genoegen van den Gemeente Opzichter een straat met beharding, riolee- ring en andere voorgeschreven werken over eene leng- te van ten minste 200 Meter is voltooid en is afge- werkt in aansluiting aan eene andere straat en dus eene verbinding vormt tusschen twee afgewerkte stra- ten, die straat of dat gedeelte met eventueei daarin gelegen plantsoen om niet aan de gemeente over te dragen. welke overdracht niet alleen den ondergrond zal omvatten, maar ook de beharding, rioleering, be- planting en alle verdere uitgevoerde en nog uit te voeren werken, terwijl vôör de overdracht zal moeten worden overgelegd eenzelfde verklaring a!s bedoeld aan het slot van bovenstaande voorwaarde c. t

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 15