1912 10.— e dat de Maatschappij zich verbindt nog aan te leggen straten met trottoirs, beplanting, rioleering put- ten kolken, en aansluitingen gedurende een jaar na de overdracht ten genoegen van Burgemeester en We'houders te onderhouden en alsdan alles in goeden staat op te leveren, zullende zij eventueele gebreken voor hare rekening en ten genoegen van Burgemees- ter en Wethouders herstellen 1. dat de Maatschappij bij niet nakoming van deze bare verplichting onder e genoemd, Burgemeester en Wethouders machtigt om het gebrekkige voor hare kosten en van gemeentewege te herstellen g. dat de Maatschappij bij de overdracht der nog aan te leggen straten aan de gemeente zal betalen een bedrag van f 0, 25 per M2 overgenomen bestrating en en van f 0. 10 per M2 overgenomen verhard trottoir ter tegemoet koming in de eerste kosten van onder- houd h. dat de Maatschappij de reeds aangelegde stra- ten en de andere, telkens voor zoover die zijn aan- gelegd onherroepelijk voor den openbaren dienst o- penstelt, dat zij daaraan, behoudens het noodzakelijk onderhoud. niets zal verrichten oftoelaten, dat doorder- den iets verricht wordt, zonder goedkeuring van Bur- gemeester en Wethouders i. dat de Maatschappij alle kosten op de over- dracht vallende voor hare rekening neemt. Dit besluit vervalt, indien de onder 27 genoemde verklaring niet binnen zes maanden na heden bij Bur- gemeester en Wethouders van Heemstede is ingeko- men. Zullende van dit besluit aan de Maatschappij af- schrift worden gezonden onder bijvoeging van een gewaarmerkt exemplaar van de daarbij behoorende teekening. Gedaan ter .Qpenbare Vergadering van den U, 1912. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 16