Loopbrog over de sloot langs de Zandvoortsche- laan voor perceel van C. J. Urlot. 20 Juni 1912 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien een adres, d.d. 17 Juni 1912, van den heer C. Mienis te Haarlem, namens C. J. Uriot te Sloten (N. H.) om vergunning voor het maken van een loop- brug over de sloot langs het perceel kadastraal be- kend in Sectie D. No. 178 en gelegen langs de Zand- voortschelaan Gelet op het advies van den Gemeente-Opzichter, d.d. 19 Juni 1912; Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders Aan den heer C. J. Uriot voornoemd tot wederop- zeggens de gevraagde vergunning te verleenen onder de volgende voorwaarden 1. dat langs de Zandvoortschelaan, onder en naast de brug eene schoeiing zal worden gemaakt volgens aanwijzing door of namens Burgemeester en Wethou- ders ter lengte van 1.60 Meter, van 38 m.M, delen tegen drie stuks 10 bij 10 c.M. palen, het hout 2 maal gecarbolineerd en dat het hek op de loopbrug zal wor- den geplaatst op de zuidgrens van de thans bestaande sloot; 2. dat vanaf de kantlaag der bestrating van de Zandvoortschelaan over een breedte van ten minste een Meter tot aan de brug, eene bestrating worde gemaakt van lste soort waalstraatklinkers op hun kant, welke bestrating tegen de bestrating van de Zand- voortschelaan. moet worden bewerkt 3. dat, indien de sloot gelegen langs het perceel kadastraal bekend Sectie D No. 178 wordt gedempt, ook het aan C. J. Uriot behoorende gedeelte der ge- dempte sloot worde bestemd voor den openbaren dienst 4. dat alle genoemde werken ten genoegen van Burgemeester en Wethouders zullen worden gemaakt en steeds ten hunnen genoegen in goeden staat zullen worden onderhouden 5. dat jaarlijks eene recognitie zal betaald worden van f 1.- voor het eerst te voldoen binnen 14 dagen na heden en verder telken jare voör 1 Februari, als erkenning van het eigendomsrecht der gemeente op een gedeelte der sloot, zullende die recognitie ver- vallen zoodra de onder 3 bedoelde sloot is gedempt en bestemd voor den openbaren dienst; 6. dat door adressant worde overgelegd eene ge- zegelde verklaring, dat hij deze voorwaarden kent en zich daarnaar zal gedragen. Gedaan ter openbare vergadering van den 20 Juni BESLUIT 1912.

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 19