Z-c Juni 1912. analysen worden aan het einde van ieder jaar over de verschillende gemeenten verdeeld in verhouding tot het aantal voor de gemeente verrichte onderzoe- kingen en analysen. C. De monsters van voedingsmiddelen worden ge- nomen door de veldwachters der betrokken gemeente of door een of meer aan te stellen keurmeesters, die gehouden zijn daarbij de instructien van den keurings- dienst te Haarlem op te volgen. d. De toezending van monsters spoedeischende gevallen uitgezonderd geschiedt alleen in overleg met den keuringsdienst te Haarlem. e. De toezending van materiaal voor het bacterio- logisch onderzoek geschiedt in overleg met het labo- ratorium voor pathologische bacteriologie, dat de noo- dige steriele fleschjes of buisjes voor het verzamelen van dit materiaal verstrekt. f. De kosten van transport van de monsters der voedingsmiddelen en van het materiaal voor het bac- teriologisch onderzoek zijn voor rekening der betrok- ken gemeente. Evenzoo zijn voor rekening der be- trokken gemeente de kosten van intercommunale tele- phoongesprekken betreffende gevraagde onderzoe- kingen g. Onder de bacteriologische onderzoekingen is niet begreperi het zoogenaamd massaal onderzoek van scholen enz. Ter zake kunnen afzonderlijke regelingen worden getroffen. h. Door de betrokken gemeenten worden verorde- ningen op de keuring van voedingsmiddelen vastge- steld volgens hetzelfde stelsel als te Haarlem geldea- de zijn of zullen worden. Waar reeds zulke verorde- ningen bestaan, worden zij zoo noodig in overeen- stemming gebracht met de regeling tusschen de be- trokken gemeenten in zake gemeenschappelijken keu- ringsdienst getroffen. i. Jaarlijks wordt aan iedere gemeente een kort verslag over de verrichte onderzoekingen uitgebracht. j. De nadere uitvoering van deze regeling geschiedt door overleg tusschen Burgemeester en Wethouders van Haarlem, en de betrokken gemeente. k. De contracteerende gemeenten verbinden zich tot en met 31 December 1921 deze regeling na te komen met dien verstande

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 2