Demping sloot en rooien boom aan den Bronsteêweg 20 Juni 1912 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het verzoek, dd. 18 Mei 1911, van H. M. A. Krieger wonende te Heemstede, het verzoek, dd. 1 Februari 1912, van Leo Roozen Fz. en P. G. Smit, beiden wonende te Heemstede, en het verzoek, dd. 8 Mei 1912, van H. M. A. Krieger, P. G Smit en Leo Roozen Fz voornoemd, betreffende demping van een gedeelte sloot gelegen langs den Bronsteêweg, ka- dastraal bekend Sectie A No. 330, en het rooien van 6 boomen Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders om onder eenige voorwaarden het verzoek toe te staan en de demping door en voor rekening der gemeente te laten uitvoeren, doch om voorloopig slechts 1 boom te laten rooien in den winter 1912- 1913; Overwegende, dat door demping der sloot een ge- deelte van den Bronsteêweg, juist gelegen daar, waar die weg eene tamelijk scherpe bocht maakt, wordt verbreed hetgeen met het oog op de veiligheid van het steeds drukker wordende verkeer zeer gewenscht is Overwegende, dat niet vaststaat, waar de juiste grens is tusschen het perceel der gemeente Sectie A No 330 en de perceelen van adressanten Sectie A Nos. 1948 en 1947, daar volgens het kadaster, die grens meer westelijk is gelegen dan de plaatselijke gesteldheid zou dcen denken en het wenschelijk is, dat partijen overeenkomen, dat voortaan als grens zal gelden het hart van de thans langs de te dempen sloot staande haag op de hierbij gevoegde teekening aangegeven Gelet op het advies van den Gemeente-Opzichter, dd. 23 Maart 1912 BESLUIT A. Burgemeester en Wethouders te machtigen met adressanten eene overeenkomst aan te gaan, waarbij zal worden bepaald, dat voortaan als grens zal gelden tusschen het perceel der gemeente Sectie A. No. 330 en de perceelen van adressanten, zijnde Sectie A. No. 1948 van H. M. A. Krieger en Sectie A No. 1947 van B. Leo Roozen Fz. en P. G. Smit het hart van de thans langs de te dempen sloot staande haag, zul- lende de kosten op deze overeenkomst vallende voor de eene helft worden gedragen door de gemeente en voor de andere helft door adressan.ten te zamen in verhouding door Burgemeester en Wethouders te be- palen, in verband met ieders bezit langs de nieuwe grenslijn

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 5