20 Juni 1912 B. Burgemeester en Wethouders te machtigen een gedeelte sloot, deel uitmakende van het perceel Sec- He A. No. 330, en gelegen langs den Bronsteêweg, op de bij dit besluit behoorende teekening gearceerd aangegeven, door en voor rekening der gemeente te laten dempen en Burgemeester en Wethouders temach- tigen om één langs dien weg staanden boom, op de teekening aangeduid door de letter A, van gemeente- wege te doen rooien in den winter 1912/1913 zullen- de over de rooiing der andere vijf boomen nader besiist worden bij de vaststelling van den jaarlijkschen staat der te rooien boomen en zulks onder de vol- gende voorwaarden en bepalingen 1. Het te maken talud moet geheel vallen op het terrein van adressanten Smit en Roozen en zal on der eene helling van I op 1 worden afgewerkt aan adressant Krieger wordt echter toegestaan het hek voor afscheiding van zijn perceel te plaatsen op een beton muur ter hoogte van de aanvulling, waardoor het talud op zijn terrein kan vervallen 2. De voor rekening van adressanten te maken afsluitirgen der terreinen moeten worden gesteld ach ter, of op het hart van de thans bestaande haag 3. De te maken afsluitingen moeten zijn ten' ge- noegen van Burgemeester en Wethouders, aan wie vooraf een plan moet worden aangeboden ter goed- keuring 4. Adressant Roozen is verplicht voor zijne reke- ning den uitrit te bestraten met waalstraatklinkers op hun kant volgens aanwijzing door of vanwege Bur- gemeester en Wethouders, vanaf de Westelijke rail der stöomtram tot aan het te maken inrijhek, voor het hebben van welke bestrating geen recht zal worden geheven. 5. Alle werken zullen voorts ten genoegen van Burgemeester en Wethouders moeten worden gemaakt en uitgevoerd vöör 1 Januari 1913 en steeds ten hun- nen genoegen in goeden staat worden onderhouden; 6. Door adressanten moet eene gezegelde verkla- ring worden overgelegd, dat de bovenstaande voor- waarden worden aangenomen en getrouw zullen wor- den nagekomen C- Te bepalen, dat met de onder B bedoelde wer- ken niet mag worden aangevangen, alvorens de over- eenkomst bedoeld sub A is tot stand gekomen. Gedaan ter openbare vergadering van den 20 Juni 1912. Voorzjlter, De Secretaris

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 6