1. De gemeente Heemstede ontslaat bij ontvangst van de onder 27 van dit besluit genoemde verklaring de Maatsehappij voor die terreinen of gedeelte van ter- reinen, welke zij van de zooeven genoemde teireinen dan nog in eigendom bezit, van de verplichtingen voor haar Ihans nog voortvloeiende uit de overeenkomst °P 1 September 1904 door haar gesloten met de ge- meente Haarlem, geregistreerd te Haarlem den 5 September 1904, deel 1, folio 13, recto vak 2,) en uelke verplichtinpen zij ingevolge hare verklaring van I Maart 19(>9, thans nog moest nakomen tegenover oe gemeente Heemstede, nadat zij daarvan was ont- slagen tegenover de gemeente Haarlem 4. De Maatschappij draagt aan de gemeente Heem- stede over de rechten en verplichtingen voortvloeien- de uit a de tusschen haar en de Exploitatie Maatschappij van Onroerende Goederen Zuiderhout gevestigd te Heemstede, gesloten overeenkomst dd. 13 October 1908, geregistreerd te Haarlem 15 0ctober 1908, deel 128, verso, vak 8, voor zoover zij betrekking heb ben op gedeelten van hare terreinen, die aan de ge- meente zullen worden overgedragen b. het besluit van den Raad der gemeente Haarlem, dd. 0 Februari 1901, waarbij vergunning werd verleend tot verharding van den weg gelegen in den Hout en leidende van de terreinen der Maatschappij naar de bloemisterij Kinheim en tot het dempen van een ge- deelte sloot aldaar C. de tusschen haar en den heer R. A. M. Grippe- ling in de maand Februari 1903 gesloten overeenkomst geregistreerd te Haarlem 17 Februari 1903, deel 118, folio 179, verso, vak 7, voor zoover zij betrekking hebben op gedeelten van hare terreinen, die aan de gemeente zullen worden overgedragen 3. dat de bebouwing van de terreinen zoo geschie- de dat het voor bouwgrond bestemce gedeelte op de I ij dit besluit behoorende teekening aangegeven in groene kleur, worde bebouwd met villa's in dier voe- ge, dat hoogstens drie villa's aaneengebouwd mogen zijn, terwijl de enkele villa's onderling minstens 6 Me- ter tusschenruimte moeten hebben en de aaneenge- sloten villas minstens 8 Meter tusschenruimte moeten hebben tusschen enkele of aaneengesloten villa's. D°or Burgemeester en Wethouders kan, onder door

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 8