1912 3. hen te stellen voorwaarden, afwijking worden verleend van de in deze voorwaarde genoemde tusschenruimten voor bijbouwen aan de villa's ter breedte van hoog stens 2 Meter en ter hoogte van hoogstens 3 Meter. Verder kan door Burgemeester en Wethouders, on- der door hen te stellen nadere voorwaarden ook be- treffende de rooilijn, worden toegestaan om op een flink bouwpe^ceel ten hoogste drie woningen te bou- wen voor het pers^neel in dienst van den bewoner de bewoners dier villa villa's mits de dienstwo- ningen op ten minste 4 Meter binnen de grens van het perceel worrien gebouwd 4. dat het overige voor bouwgrond bestemde gedeelte dus dat hetwelk niet is aangegeven in groene kleur, wor- de bebouwd in dier voege dat, onverminderd de bepalin- gen der bouw- en woningverordening, minstens een derde deel van den voor elk perceel bestemden bouw- grond onbebouwd blijve en worde bestemd tot tuin of open plaats, terwijl de jaarlijksche huurwaarde van elke woning zal moeten bedragen minstens vijfhonderd gulden op de terreinen op de bij dit besluit behoo- rende teekening aangegeven in gele kleur en minstens driehonderd gulden op de terreinen op de bij dit be- sluit behoorende teekening aangegeven in roode kleur, terwijl met het oog op de vereischte huurwaarde de teekeningen van de te bouwen perceelen aan Burge- meester en Wethouders van Heemstede ter goedkeu- ring moeten worden aangeboden. Door Burgemeester en Wethouders kanonder door hen te stellen nadere voorwaarden ook betreffende de rooilijn, worden toegestaan om op de in het voorgaand lid bedoelde terreinen woningen te bouwen van eene la- gere jaarlijksche huurwaarde voor het perceel in dienst van bewoners van villa's in het Haarlemmerhoutpark 5 Onder den bouw van villa's en woningen in voorwaarden 3 en 4 genoemd, worden mede begre- pen stallen en andere gebouwen, die tot de aanhoo- righeden van het hoofdgebouw kunnen gerekend wor- den. alsook gebouwen van algemeen nut of voor pu- bliek- of vereenigingsgebruik bestemd. 6. dat de voorgevels van de op onder 3 bedoelde terreinen te stichten gebouwen minstens vier meter van de rooiingslijn verwijderd blijven en dat de voor- gevels van de op onder 4 bedoelde terreinen te stich- ten gebouwen minstens drie meter van de rooiings-

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 9