Yaststelling Uithreidingsplan. 28 Augustus 1912. De Raad der Geraeente Heemstede Overwegende, dat ingevolge artikel 28 der Woningwet in de gemeente Heemstede een plan van uitbreiding moet worden vastgesteld, waarbij de grond wordt aangewezen, die in de naaste toekomst voor den aanleg van straten, grachten en pleinen is bestemd, daar het zielental in de laatste vijf jaren met meer dan een vijfde is toegenomen; Qelet op het Koninklijk besluit van 28 Juli 1902, Staats- blad No. 160, laatst gewijzigd bij Koninkl. Besluit van 28 Februari 1907, Staatsbl. No. 60, waarbij voorschriften worden gegeven betreffende de inrichting van plannen van uitbreiding Overwegende, dat het ontwerp van dit plan met uit- voerige kaarten en grondteekeningen van 9 October 1911 tot en met 16 November 1911 voor een ieder op de ge- meente-secretarie ter visie heeît gelegen; Overwegende, dat van die nederlegging onverwijld im- iners op 9 October 1911, door het hoofd van het gemeen- tebestuur in de drie te Haarlem verschijnende dagbladen Stads Editie, Nieuwe Haarlemsche Courant en Haarlem's Dagblad is kennis gegeven en die nederlegging daaren- boven tegelijker-tijd door hem op de gebruikelijke wijze aan de ingezetenen is bekend gemaakt Gezien de tegen genoemd plan ingekomen bezwaarschrif- ten, benevens een voorstel tot wijziging van Burgemees- ter en Wethouders; Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wethouders om naar aanleiding van die bezwaren en hun voorstel de vvijzigingen aan te brengen aangegeven op de teekeningen gemerkt wijziging A. B C. en D. waardoor aan de be- zwaren geheei of gedeeltelijk wordt tegemoetgekomen Overwegende, dat tegen het aanbrengen der voorgestelde wijzigingen geen bezwaar bestaat Gelet op het advies der Gezondheidscommissie gezeteld te Bloemendaal, dd. 15 Juli 1912, No. D. 57-1 BESLUIT Vast te stellen een plan van uitbreiding waarbij de grond wordt aangewezen, die in de naaste toekomst voor

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 5