28 Augustus 1912. den aanleg van straten, grachten en pleinen is bestemd, op de wijze als is aangegeven op de bij dit besluit be- hoorende stukken, zijnde a Een kaart op eene schaal van 1 op 2500 met aanduidmg van Noordpijl, aanwijzende de bestaande stra- ten. vaarten enz. en de richting van de nieuwe straten, vaarten, pleinen enz. en waarop tevens zijn aangeduid de kadastrale sectie en de nommers der in het plan be- grepen perceelen benevens de aanleg waarvoor ieder per- ccel is bestemd en waarop verder duidelijk is aangegeven, welk deel van aan een en denzelfden eigenaar toebehoo- renden grond voor den aanleg van eene straat, eene gracht o ®en P'eln bestemd is en welk deel van zijnen grond overigens in het plan is begrepen, waarbij 4 kaarten ge- merkt wijziging A, B, C, en D, aanduidende welke wij- zigingen naar aanleiding der bezwaarschriften en het voor- stei van Burgemeester en Wethouders in het ontwerp- plan zijn aangebracht b. Een staat van de namen en van de woonplaatsen van de eigenaars der in het plan begrepen perceelen, met vermelding van kadastrale sectie en nommers c. Eene situatiekaart, waarin de wijzigingen zijn aange- en waaruit de aansluiting van den in het plan be- grepen grond aan het overig grondgebied der gemeente en zpne verkeerswegen blijkt d. Eene toelichtende beschrijving van het plan raet bijbehoorenden staat duidelijk aangevende de Iengte en breedte der straten, pleinen en vaarten of grachten, bene- vens omtrent elke straat, plein en vaart of gracht de ver- der nog wenschelijk geoordeelde aanduidingen. Gedaan ter openbare vergadering van den Raad der gemeente Heemstede, van den 28 Augustus 1912. De Voorzittew De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 6